1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Tричиња за добар (одличен)изглед !

Дискусија во 'Канта' започната од ocila, 19 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  самиот наслов кажува :)
  очекувам страници испишани со трикчиња за добар(одличен)изглед :) :*
   
 2. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
 3. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  ^
  Cacy, сигурно мисли на надворешен иглед, а не на шминка бидејќи темата е ставена во мода и стил.
  Инаку нешто слично...
  moda-i-stil/modni-prasanja-t11166/40.html
   
 4. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  676
  Tричиња ? Што збор е ова ? :^)
   
 5. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  На трикчиња мислела сигурно. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.