1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Torti

Дискусија во 'Канта' започната од nikafremasavecunami, 19 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nikafremasavecunami

  nikafremasavecunami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Dali nekoj znae kaj mozi da najdam marcipan za torti vo skopje ?? :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.