Try not to laugh (Пробај да не се смееш)

Дискусија во 'Насмевка' започната од Najubava09, 8 јули 2014.

 1. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
  За почеток,ако има ваква тема,слободно клуч ;)
  Гледав повеќе клипчиња на Youtube кои се како предизвик да не се смееш..Јас тоа неможев да го издржам и секогаш се смеев..Па ајде да ве видиме вас..Постирајте вакви видеа,да се насмееме :D
  Еве јас прва ќе ставам видео
  http://www.youtube.com/watch?v=TuLT8_1k2Ag
   
 2. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  269
  Пол:
  Женски
 3. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.500
  Допаѓања:
  4.482
  Пол:
  Женски
  На Najubava09 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  4.283
  Пол:
  Женски
  На Najubava09 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Najubava09-На видеото кое го постави не се насмеав ниту еднаш!Мислам дека тоа дали ќе се насмееш или не е мноху тешка работа.И исто така бара многу подготовки и сериозност.Еве вака јас цели 4 години бев на ваков предизвик.Мојот класен секој час кажуваше(топаше) глупости(зелени),и додека целиот клас умираше од смеа јас седев со најсериозна фаца.Дури и класниот еднаш ми рече
  -Е насмеј се ден.
  Во суштина се смеете внатре во душата,не го покажувате тоа надвор.И да тешка работа е тоа!Ќе ги изгледам и видеата на LittlePinky и Heartbeat и ќе ви кажам дали се насмеав или не.
   
  На ariela09, Twinkles и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 6. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  9.167
  Пол:
  Женски
 7. Tumblr.123

  Tumblr.123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2014
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  418
  Пол:
  Женски
 8. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.482
  Допаѓања:
  7.844
  Пол:
  Женски
  На martine му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ristovska123

  ristovska123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  64
 10. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Јас се зачудив како ова никој го нема постирано на темава. Веднаш ми текна на ова видео кога го видов насловов :)

  https://www.youtube.com/watch?v=NE-Cqsk5pFY

  Видеово го знам веќе неколку години и секогаш ама буквално секогаш успева да ме насмее до солзи.
  На ова не можете да не се насмеете :rofl: :rofl:
   
  На martine му/ѝ се допаѓа ова.
 11. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  4.989
  Пол:
  Женски

  Другите ги гледав и бев како "овие сериозни се? Нема ни С од смешно."
  Единствено ова успеа да ме насмее. :rofl: :D
   
 12. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  Жабе не можите да ме насмејте,ако јас неќам да се насмеам,нема.Затоа порано бев повеќе ладна личност.Сега повеќе се смеам,ама сепак ако неќам нема шанса да ме насмејте.:|
   
 13. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.563
  Пол:
  Женски
  На ниедно од овие погоре не се смеев.
  Она со бебето го има гледано премногу пати за да ми биде смешно, а и тоа со скајпот.

  Е јас на ова не можам, а да не се насмеам. :rofl::rofl:
   
  На tina dizzie му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.701
  Допаѓања:
  25.347
  Пол:
  Женски
  Само на скајпот се насмеав. :rofl::rofl:
   
 15. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  2.563
  Пол:
  Женски

  Не знам зошто ама не се насмеав воопшто, а пишува hardest edition.

  0:39:rofl::rofl::rofl:, тука не издржав, ама натаму не се насмеав.
   
 16. martine

  martine Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  402
  Допаѓања:
  1.566
  Пол:
  Женски
  срцки преслатки
   
  На Oscar Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 17. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  152
  Пол:
  Женски
 18. nikolija26

  nikolija26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  590
  :)
   
  На martine му/ѝ се допаѓа ова.
 19. martine

  martine Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  402
  Допаѓања:
  1.566
  Пол:
  Женски
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.643
  Допаѓања:
  49.295
  Пол:
  Женски