1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Try not to laugh (Пробај да не се смееш)

Дискусија во 'Насмевка' започната од Najubava09, 8 јули 2014.

 1. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
  За почеток,ако има ваква тема,слободно клуч ;)
  Гледав повеќе клипчиња на Youtube кои се како предизвик да не се смееш..Јас тоа неможев да го издржам и секогаш се смеев..Па ајде да ве видиме вас..Постирајте вакви видеа,да се насмееме :D
  Еве јас прва ќе ставам видео
  http://www.youtube.com/watch?v=TuLT8_1k2Ag
   
 2. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
 3. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  5.125
  Пол:
  Женски
  На Najubava09 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.327
  Пол:
  Женски
  На Najubava09 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Najubava09-На видеото кое го постави не се насмеав ниту еднаш!Мислам дека тоа дали ќе се насмееш или не е мноху тешка работа.И исто така бара многу подготовки и сериозност.Еве вака јас цели 4 години бев на ваков предизвик.Мојот класен секој час кажуваше(топаше) глупости(зелени),и додека целиот клас умираше од смеа јас седев со најсериозна фаца.Дури и класниот еднаш ми рече
  -Е насмеј се ден.
  Во суштина се смеете внатре во душата,не го покажувате тоа надвор.И да тешка работа е тоа!Ќе ги изгледам и видеата на LittlePinky и Heartbeat и ќе ви кажам дали се насмеав или не.
   
  На ariela09, Twinkles и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 6. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.745
  Допаѓања:
  9.747
  Пол:
  Женски
 7. Tumblr.123

  Tumblr.123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2014
  Пораки:
  160
  Допаѓања:
  421
  Пол:
  Женски
 8. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.975
  Пол:
  Женски
  На martine му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ristovska123

  ristovska123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  64
 10. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  Јас се зачудив како ова никој го нема постирано на темава. Веднаш ми текна на ова видео кога го видов насловов :)

  https://www.youtube.com/watch?v=NE-Cqsk5pFY

  Видеово го знам веќе неколку години и секогаш ама буквално секогаш успева да ме насмее до солзи.
  На ова не можете да не се насмеете :rofl: :rofl:
   
  На martine му/ѝ се допаѓа ова.
 11. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  2.567
  Допаѓања:
  8.048
  Пол:
  Женски

  Другите ги гледав и бев како "овие сериозни се? Нема ни С од смешно."
  Единствено ова успеа да ме насмее. :rofl: :D
   
 12. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Жабе не можите да ме насмејте,ако јас неќам да се насмеам,нема.Затоа порано бев повеќе ладна личност.Сега повеќе се смеам,ама сепак ако неќам нема шанса да ме насмејте.:|
   
 13. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски
  На ниедно од овие погоре не се смеев.
  Она со бебето го има гледано премногу пати за да ми биде смешно, а и тоа со скајпот.

  Е јас на ова не можам, а да не се насмеам. :rofl::rofl:
   
  На tina dizzie му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.930
  Допаѓања:
  26.815
  Пол:
  Женски
  Само на скајпот се насмеав. :rofl::rofl:
   
 15. Sunshine.Sunshine

  Sunshine.Sunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2014
  Пораки:
  1.202
  Допаѓања:
  2.564
  Пол:
  Женски

  Не знам зошто ама не се насмеав воопшто, а пишува hardest edition.

  0:39:rofl::rofl::rofl:, тука не издржав, ама натаму не се насмеав.
   
 16. martine

  martine Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  405
  Допаѓања:
  1.570
  Пол:
  Женски
  срцки преслатки
   
  На Oscar Lady му/ѝ се допаѓа ова.
 17. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  155
  Пол:
  Женски
 18. nikolija26

  nikolija26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2014
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  590
  :)
   
  На martine му/ѝ се допаѓа ова.
 19. martine

  martine Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  405
  Допаѓања:
  1.570
  Пол:
  Женски
 20. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.322
  Допаѓања:
  58.228
  Пол:
  Женски