babylove овошни кашички

Vamex

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од elisabeta, 24 април 2014.

 1. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.524
  Vamex таблетите слушам многу ги фалат ,е сега кој има искуство нека пише .
   
 2. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.280
  Допаѓања:
  7.167
  Пол:
  Женски
  Мене за ништо не ми помогнаа,посебно за спиење...
   
 3. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.141
  Допаѓања:
  898
  Пол:
  Женски
  Јас не сум ги употребувала,но од весници дознав дека биле многу скапи,500 денари цело пакување.Јас ги користам Belmiran Dan цело пакување е 220 денари,половина пакување е 110 денари,ми помагаат за спиење,од нив поубаво и помирно спијам и затоа тие и ги препорачувам како поевтини и подобри апчиња за смирување на природна база.