1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vaseto mislenje za SWING

Дискусија во 'Канта' започната од Junior991, 15 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Junior991

  Junior991 Активен член

  Се зачлени на:
  13 април 2016
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Swing po evropskite zemnji super funkcionira, kaj nas seuste e taboo teme, Bi sakal da gi vidam vasite mislenja okolu ovaa tema.

  P.s. Za tie so neznaat sto e swing
  Swing e razmena partneri
   
 2. Desi1991k

  Desi1991k Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски
  јас лично сум повеќе за тројка со женско, одколку за свинг
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  11.339
  Допаѓања:
  64.022
  Пол:
  Женски
 4. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.509
  Допаѓања:
  71.251
  Пол:
  Машки
  I'm gonna SWING from the chandelier, from the chandelier. :dance:
  (lalala) :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.