1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vasi mislenja :)

Дискусија во 'Канта' започната од SimonaX, 26 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SimonaX

  SimonaX Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Devojki kolku vreme za vas e normalno za da mu dozvolite na vasiot decko da ve pipa za gazot i gradite ?

  I na kolku vreme vrska bi imale odnosi so vasiot partner ?
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  и мојата изјава :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена бидејќи прашањето може да се постави тука seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/
  Исто така, има многу слични теми во категорија „Секс“ ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.