1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ve molam za sovet hitno e....:(((

Дискусија во 'Канта' започната од sweety18, 11 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweety18

  sweety18 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  ne znam dali ima nekoja slicna tema kako ovaa...ama ne mozev da baram...ve molam za sovet...:((

  toj ima zenska, odat godina ipol...taa e od drug grad, a toj od mojot...bevme zaedno na svadba...ama ne se zblizivme mnogu..stanavme prijateli na facebook...i pisuvame ama samo obicni raboti kako so prijatel..kazete mi ve molam dali da mu kazam deka go sakam ili ne??? kako najdobro da postapam...ako mu kazam mozebi ke se oddaleci...ama barem polesno ke mi bidi mene, a ako ne mu kazam ke me pe4i vnatre zosto ne sum mu kazala nisto..a ke si pisuvam ponatamu...stanuvam o4ajna...

  :( :( :(
   
 2. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  напиши го проблемот тука и ќе ти помогнеме! Забрането е да со отвораат вакви теми бидејќи има доволно!
  поздрав!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.