1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vines

Дискусија во 'Насмевка' започната од francais, 27 ноември 2013.

 1. francais

  francais Популарен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.281
  Сте слушнале за vine видео? Се прават со истоимената апликација на iPhone, траат 6 секунди и знаат да бидат многу смешни.
  Темава нека биде за споделување на најсмешните vines според вас.

  http://vinescope.com/unbelievable-anoth ... -1130.html

  http://vinescope.com/its-not-that-simple-1151.html

  http://vinescope.com/dont-act-like-you- ... -1145.html


  http://vinescope.com/summer-is-not-over-607.html

  И како продолжение на тоа.. :

  http://vinescope.com/summer-might-be-over-1140.html

  :D
   
  На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.129
  Допаѓања:
  18.152
  Пол:
  Женски
  ЛЕле на овие се цепам ко луда,ги обожавам,царски ми се :lol:
   
 3. jloves

  jloves Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  219
  Пол:
  Женски
  :rofl: Најсмешни ми се видеава, секој ден си гледам
   
 4. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  676
  sekoj den proveruvam dali ima novi, zakon se :rofl:
   
 5. poffy.pie

  poffy.pie Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  10
 6. nirvanaholic

  nirvanaholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  147
  На LittlePinky и BestFriends.99 им се допаѓа ова.
 7. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.410
  Пол:
  Женски
 8. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  261
  Пол:
  Женски
 9. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.036
  Пол:
  Женски
 10. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.410
  Пол:
  Женски
 11. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
 12. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.088
  Допаѓања:
  28.065
  Пол:
  Женски
 13. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.286
  Допаѓања:
  27.086
  Пол:
  Женски
 14. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.410
  Пол:
  Женски