Vines

Дискусија во 'Насмевка' започната од francais, 27 ноември 2013.

 1. francais

  francais Популарен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.274
  Сте слушнале за vine видео? Се прават со истоимената апликација на iPhone, траат 6 секунди и знаат да бидат многу смешни.
  Темава нека биде за споделување на најсмешните vines според вас.

  http://vinescope.com/unbelievable-anoth ... -1130.html

  http://vinescope.com/its-not-that-simple-1151.html

  http://vinescope.com/dont-act-like-you- ... -1145.html


  http://vinescope.com/summer-is-not-over-607.html

  И како продолжение на тоа.. :

  http://vinescope.com/summer-might-be-over-1140.html

  :D
   
  На simoncelicius му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.036
  Допаѓања:
  7.642
  Пол:
  Женски
  ЛЕле на овие се цепам ко луда,ги обожавам,царски ми се :lol:
   
 3. jloves

  jloves Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
  :rofl: Најсмешни ми се видеава, секој ден си гледам
   
 4. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  675
  sekoj den proveruvam dali ima novi, zakon se :rofl:
   
 5. poffy.pie

  poffy.pie Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  10
 6. nirvanaholic

  nirvanaholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  146
  На LittlePinky и BestFriends.99 им се допаѓа ова.
 7. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.405
  Пол:
  Женски
 8. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
 9. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.311
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
 10. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.405
  Пол:
  Женски
 11. Najubava09

  Najubava09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2014
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  108
 12. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  25.255
  Пол:
  Женски
 13. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.072
  Допаѓања:
  12.866
  Пол:
  Женски
 14. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.405
  Пол:
  Женски