1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Voveden del za sostavot Tajnite na sonot!

Дискусија во 'Канта' започната од MakiIlievska, 18 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MakiIlievska

  MakiIlievska Активен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Epa vaka, dali nekoj od vas bi imale ideja na ovaa tema kako da go zapocnam vovedniot del , ve molam pomognete :)
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  4.762
  Допаѓања:
  17.705
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.