Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vrska so razveden

Дискусија во 'Канта' започната од fashion9, 19 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fashion9

  fashion9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Sto mislite za vrska so razveden covek koj nema nisto od prethodniot brak...zboruvam za dobar covek, kulturen obrazovan, pred se covek so vistinski vrednosti i devojka koja e patrijahalno vospitana...Me interesira kako devojkite gledaat na tie raboti...eve neka nekoja od vas se stavi vo vakva situacija...sto bi odlucile? dali da ostanete so toj covek ili ne?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.