Wassabi Productions

Дискусија во 'Насмевка' започната од BestFriends.99, 19 јуни 2014.

 1. BestFriends.99

  BestFriends.99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2014
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  440
  Пол:
  Женски
  Незнаев во која категорија да ја ставам ова тема па зато овде.
  Се работи за две момчиња Alex Wassabi и Roi Wassabi кои прават смешни и интересни видеа.
  Со снимањето на видеа започнаа уште од 2008 година па и сега се уште прават и се популарни.
  Често кога сум тажна ги гледам нив и повторно ќе се расположам, ке ме насмеат :rofl:
  Еве неколку видеа и слики од нив :)

  http://www.youtube.com/watch?v=mPkKM95Hey4

  http://www.youtube.com/watch?v=8cJiBArztwA

  http://www.youtube.com/watch?v=VewNvI5V8lg

  http://www.youtube.com/watch?v=vXSchotfufg

  Има некои од вас шо ги гледа ?? :?:
   

  Прикачени фајлови:

 2. Cookie.22

  Cookie.22 Нов член

  Се зачлени на:
  23 јули 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  14
  Срцки се :inlove:
   
  На BestFriends.99 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.513
  Пол:
  Женски
  да преслатки се сите видеа им ги имам видено и со душа чекам да излезе некое ново
  П.С јас ги гледав уште пред да ја има темава овде па добро е што на некој бар му текнало да ја отвори позз
   
  На BestFriends.99 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Elena..T

  Elena..T Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Ауу ми текна на овие :lol:
  Роланда,Алекс и Ричард :D Јаки ми се :hai: