1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Wet 'n' wild козметика

Дискусија во 'Канта' започната од ванилала, 5 октомври 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.233
  Пол:
  Женски
  Некоја од членките пиша дека во Дм донеле нова линија на козметички производи за лице -Wet 'n' wild. :makeup:
  Дали веќе купивте нешто од оваа марка? Како сте задоволни од квалитетот и цените?
  Што би препорачале, а што не би купиле повторно? :)
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.499
  Допаѓања:
  80.526
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.