1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Work & Travel USA

Дискусија во 'Канта' започната од kikikikirika, 24 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  4.487
  Пол:
  Женски
  Девојки дали некоја од Вас била во Америка на работа преку летото? Во кое место бевте, што работевте и дали сте задоволни? Кои се вашите впечатоци и дали би отишле пак?

  Јас не би отишла, се враќаат повекето отепани од работа бидејки имале две работи. Плус Америка не е во земјите што сакам да ги посетам. Со сите што сум правела муабет се жалат, ама на крај аплицираат и наредната година :) Оди разбери ги :?:

  Ако има ваква тема нека оди оваа во канта, јас барав ама не најдов
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.