1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Your ass.....(со слика)

Дискусија во 'Форумски игри' започната од doktorka-an, 6 септември 2010.

 1. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  [​IMG]

  Бидејќи има многу теми како “дескрипции“ и “ми личи“ би сакала да отворам нова која ми е интересна и се однесува само на еден дел од телото односно -your ass како го замислувате задникот на девојката над вас(секси,спуштен,кренат,дебел,сплескан :lol: :lol: :rofl: )......ако не ви се допаѓа слбодното избришете ја играта немам ништо против.....поздрав па јас сум прва на мета пукајте со слика за мене.........

  ќе играме или не????????? :party: :party:
  [​IMG]
   
 2. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]

  еве ја докторката! :lol:
   
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  your ass.....(imagines)

  Ози повеќе би ми било чест да те замислам во градниот кош :lol: , бидејќи за позадината немам доволно податоци. Ама еве ќе се потрудам [​IMG]
   
 4. ludacaa

  ludacaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  749
  Допаѓања:
  180
  your ass.....(imagines)

  lolipop :rofl: :D 8)


  [​IMG]


  сеа сигурно ке сака :)
   
 5. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  your ass.....(imagines)

  Ludaca :)
  [​IMG]
   
 6. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  your ass.....(imagines)

  А еве не сите заедно :) Групна фотка од форумџиките на Фемина :lol:

  [​IMG]
   
 7. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  your ass.....(imagines)

  Лудача не излегува сликата, неможам да се видам. Ај плис редактирај
  Еве го задникот на Вери [​IMG]
   
 8. ChocoladeGirl

  ChocoladeGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  2
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]
   
 9. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]
   
 10. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]
   
 11. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]

  annnni???????
   
 12. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.191
  Допаѓања:
  5.531
  Пол:
  Женски
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]
  :D
   
 13. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  your ass.....(imagines)

  па ако мила! еве повели ќе направиме исклучок за мене(преговарав со докторката, дозволи! :lol: ), имај ја таа чест да ми го замислиш градниот кош!
  а инаку на оваа слика, баш си ми го погодила газето! не е големо, не е ни широко! Тамам! ;)
   
 14. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  your ass.....(imagines)

  вакво......???спичлессс
  [​IMG]
   
 15. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  your ass.....(imagines)

  Анннни

  [​IMG]
   
 16. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]

  багуф4е?
   
 17. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.191
  Допаѓања:
  5.531
  Пол:
  Женски
  your ass.....(imagines)

  Поголемо :$ :D


  Пак за докторката...
  [​IMG] :D
   
 18. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  your ass.....(imagines)


  абе многу ме погодуваш ам а не ми е дотолку голем...хахаххахахасега јас за тебе ќе ставам
   
 19. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  your ass.....(imagines)

  [​IMG]

  спичлес?
   
 20. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  your ass.....(imagines)

  Докторчето...
  [​IMG]