1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Youtube канали за коса

Дискусија во 'Коса' започната од DarkAngelOfLove, 26 јуни 2014.

 1. DarkAngelOfLove

  DarkAngelOfLove Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2014
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  9
  Сакам да споделам со вас еден од моите омилени бјути канали на јутуб
  Таа е девојка од филипините која прави видеа за коса...(природни маски за оштетена коса,исто така прави туторијали за како да си извиткате косата со помош на некои нејзини трикови,и многу други работи)
  вреди да одите и да ја посетите затоа што сум сигурна дека ќе ви помогне со многу работи поврзани за коса.
  Таа е од филипините и зборува на англиски јазик
  Што мислите за нејзините видеа и имате ли некој ваш омилен youtube канал за коса?
  Пишете го вашето мислење долу :D
   
 2. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  3.470
  Допаѓања:
  17.430
  Пол:
  Женски