1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Zdravo

Дискусија во 'Канта' започната од Feminka1, 15 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Feminka1

  Feminka1 Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  predlog za originalen poklon
   
 2. Peperutka90

  Peperutka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.081
  На Feminka1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.006
  Пол:
  Женски
  Добродојде на форумот :)
  но пред да отвориш тема провери дали иста или слична веќе постои?, а и кога отвараш гледај да е во соодветната категорија :)
  Евети две теми кои може би, би ти помогнале

  opsti-diskusii/rodendenski-podarok-za-najbliskite-t9806/10.html?

  kafe-muabeti/mi-treba-pomos-za-edno-iznenaduvanje-t8937/10.html?hilit=%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%9A%D0%B5#p989069

  или пак за идеа:
  slobodno-vreme/dobiv-podarok-dadov-podarok-t9486/180.html?hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA%20%D0%B7%D0%B0%20%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BD#p1003596
   
  На Feminka1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Feminka1

  Feminka1 Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Благодарам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.