1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

zelen caj

Дискусија во 'Канта' започната од lovee792, 10 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovee792

  lovee792 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  znaci sakam da prasam dali nekoj od vas ima koristeno zelen caj ii dali vistina pomaga za slabeenje?
  ии дали смеј да се користи на 14 години ? :)
   
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  http://forum.femina.mk/dieti/zelen-caj-t511/ имаш ваква тема :!: :!:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.