1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

zenski orgazam ??

Дискусија во 'Канта' започната од Ifan4et0, 23 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ifan4et0

  Ifan4et0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  pred neodamna..go slusnav toa..elektricen orgazam..i stvarno nemam pojma za sto se raboti..dali nekoj ke moze da mi objasni? i da mi kazi kakvo e cuvstvoto i kako da se prepoznae toj t.n elektricen orgazam ? blagodaram odnapred :)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 3. TuFche

  TuFche Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  23
  Иванче сигурна си дека имаш 18 години? Ај ве молам без вакви теми и прашања без основа.
  Не сакам погрешно да ме прашаш, но прво прогуглајте па прашајте нешто :)
  Поздрав
   
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Хипи, Хипи..... :D ме насмеа :D
   
 5. Ifan4et0

  Ifan4et0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
  znam dekA Se grupa ali ne mislef na grupata...tuku mislef na zenski orgazam..
   
 6. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.735
  Допаѓања:
  17.919
  Пол:
  Женски
  seks/orgazam-t148/
  епа еве има таква тема,прочитај и прашај тука што те интересира
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.