1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ZUMBA

Дискусија во 'Канта' започната од Iv.girl55, 22 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iv.girl55

  Iv.girl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2013
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  103
  Пол:
  Женски
  Здраво девојкии, ајдеее да дискутираме во врска со зумбата, колку калории се трошат, колку би се слабеело во просек за 1 месец активно секојдневно вежбање на зумба и слични работи :D
  Споделете искустваа ! :clap:
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.314
  Пол:
  Женски
  Дискутирај, ама бидејќи ваква тема постои веќе неколку години, дискутирај овде http://forum.femina.mk/fitnes/zumba-t3724/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.