1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

БОЛИ ГЛАВА .....

Дискусија во 'Канта' започната од dejan123, 12 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dejan123

  dejan123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  0
  ovie
  Овие денови кога станам од спиење секогаш ме боли главата ....... Имам и друг проблем како да ми зујат ушите ми се топлат и ме болат ..... Ве молам кажете нешто во врска со ове работи бидејќи сега во сабота имам регионален натпревар по физика а не сакам да се чуствувам лошо......еве пак ме болат ушитеее .ПОМОШШШШШШ
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.