1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вие и вашите родители

Дискусија во 'Канта' започната од macula.93, 16 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macula.93

  macula.93 Активен член

  Се зачлени на:
  8 април 2013
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  13
  Ме интересира дали сте блиски со вашите родители..дали се им кажувате во врска со вас...Зошто има некои воопшто не се грижат за своите деца,јас сум благодарна што моите не се такви
  Еве јас сум блиска со моите :?: не нешто многу но знаат каде сум,со кого..често пати пред искачање ја викам мама да помогне :$ има жената вкус,а пак тато :lol: човекот е комедија по цел ден можам да се смеам со него,и што е најважно кога барам некој совет од нив тато посебно е сурово искрен со мене :fubar: и секогаш вика памет во глава :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.