1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Водел двојна врска цела година

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од GreenEyedBabe, 4 јуни 2011.

  1. GreenEyedBabe

    GreenEyedBabe Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 август 2010
    Пораки:
    149
    Допаѓања:
    23
    зашо мислиш дека уопште би пишувала такви глупости? Не сум мало дете па да измислувам, јас побарав помош а не осудување. Прочитај си ги правилата за форумот драга
     
  2. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Идиотот заслужува да те види како се смееш сета среќна покрај друго момче!
    И тоа како ќе се спушти на земја,мамата негова!
     
    На mime87 и MrsH им се допаѓа ова.
  3. Anely

    Anely Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 април 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    225
    Вие изгледа немате попаметна работа освен да го анализирате секој збор, па и до точка и запирка.
    Па боже мој девојката си има проблем па и ќе му ја мисли дали добро напишала или дали добро ја осмислила реченицата.


    Девојко тој не заслужува ни да го плукнеш!
     
  4. peperutkaa

    peperutkaa Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    943
    Допаѓања:
    618
    Пол:
    Женски
    Добро бе мајка му стара, мора ли секој што ке каже некоја малку попотресна или чудна приказна да го оптеретите и да го ставите под лупа. Епа претерувате девојки.

    Уосталом ако сакаш да помогнеш напиши си мислење а ако не ти полне око темата па скокни ја.

    Јас имам приказни во животот што ако тука ги изложам ке ме направете малоуман никаква, лажга режисер, ама тие што се вклучени во мојот живот знаат низ што сум поминала и низ што минувам.
    Така да, не се сомневајте во се. Дајте простор да се искаже девојката, некогаш може нема потреба од совет ама едноставно сака да си се искаже за да и олесни.
    Мислам сите ги имаме тие потреби понекогаш, нели?

    Он топик. Девојко пали моторчето и да те нема од него и од неговта поблиска (море и подалечна) околина.
     
  5. bubica13

    bubica13 Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    57
    Допаѓања:
    17
    Драга дечково е без врска , ти советувам под никој услов да не попушташ , да не се предаваш , во негови раце веќе никогаш . . . Човекот има проблеми псохички , тоа нормален човек не го прави , го напрваил еднаш , ќе го направи повторно... :sweat: Тој тебе не те заслужува , знам дека ќе ти биде тешко без него ама замисли си да си со него после се.....тоа би било кошмар...Јас во некоја таква ситуација , а сум имала слична колку и да сакав да бидам пак со него , срцето ми се кинеше и ми велеше , нема да успее , не се труди веќе..... Си наоѓав работи што ме прават среќна и тоа правев...На пример среќна ме прави да одам во шопинг , па пијам кафе со другарките , да прочитам добра книга....да си чистам по дома ( како луда ) или било која занимација која нема врска со него......... еВЕ , Само замислувај си дека сте ги средиле проблемите и односот меѓу вас , дали ти можеш да бидеш со таква личност после се ,,,,, секоја секунда ќе се присетуваш што ти направил и ќе го замислуваш со таа жена . Тој човек заслужува само некоја како него а тоа не си ти .... Уживај и што побрзо заборави....
     
  6. Idealno.losha

    Idealno.losha Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2011
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    2
    пошо се е више кажано...јас ќе ти кажам дека једино што треба да направиш е да го заборавиш, да го тргнеш од животот ама скроз....без глупости од типот: мене не ме занима, али види што пишал на фб....мене он не ме занима, али знаеш што рекол....?!!! сетоа тоа е напразно губење на време. ако продолжиш така нешто ќе те израдува, нешто ќе те охрабри....но може нешто да те пикне во дупка и да бидеш пак на почеток....затоа треба да се ставиш крај засекогаш... ;)