1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Вљубена во докторот

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од thenurce, 3 јули 2010.

  1. thenurce

    thenurce Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    2
    во право си ...а од праксата имам уште 10 работни дена
    а па за в година и да не зборувам ..имаме 2 дена пракса 3 теорија ;(
    и јас помислив на таа опција но моите секако ќе побараат објаснување |( па сега стварно незнам а и не е така лесно да се среди целата работа...
     
  2. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Сега откако прочитав што се случува меѓу тебе и него, веќе мислам дека работата отишла премногу далеку! Зошто си дозволила? Зарем не знаеш дали е женет? Не е можно да не го знаеш тоа! Јасни ми се тие работи со праксата пошто и јас одев, но секогаш бевме на одредена дистанца од докторите, зборувавме малу и само за работата, освен со некои постари и пооткачени доктори :) И ние како девојки се восхитувавме на некои доктори, млади и убави или па постари но шармантни! Но само тоа! НЕ СИ СМЕЕЛА ДА ПРОДОЛЖИШ СО ОВА! премногу си млада за да минуваш но вакви работи, се надевам немаш секс со него! Како што гледам посветена си на професијата, но немој да си ја запустиш заради него, не вреди! Имаш живот пред тебе, имаш младост и користи ја како што треба!
     
  3. thenurce

    thenurce Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    2
    немаме односи ...нема ни да имаме |(
     
  4. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    Тоа е веќе олеснувачки! А не се обидел досега да имате нешто? Внимавај, никогаш не можеш да му веруваш! Тргни се од него, дури не е касно!
     
  5. Rozich

    Rozich Популарен член

    Се зачлени на:
    16 јуни 2010
    Пораки:
    1.194
    Допаѓања:
    1.092
    Мене целава тема ми се чини дека е невистинита а посебно овој пост на . На темата ,,Дали редовно имате секс?,,
    девојчево има одговорено

    :^) :^) :^)
     
  6. OzzyAngel

    OzzyAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    17 март 2010
    Пораки:
    1.884
    Допаѓања:
    1.223
    What a F**K?!!! А ние овде па делиме совети... И мене малчце ме зачуди сега баш отворив на темата “Што да правам“ и гледам напишала дека си кажува проблеми за да ја сожалувале! Боже! Веќе да не знаеш дали да советуваш некој!
     
  7. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Пут под ноге право во Турција, одлично сценарио за серија :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
  8. lavce

    lavce Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    158
    Допаѓања:
    36
    Девојче да не имаш ти некој проблем со паметот. Или само измислуваш работи за да добиеш малку внимание? Жалосно многу, на форумов има девојки што навистина имаат проблем и треба да им се даде совет :o
     
  9. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Ако разбрав добро .. тебе ти прија вниманието од докторот , 20 и нешто години постар :!: и имаш дечко кој го сакаш многу . Ако имаш ств дечко , тогаш не заслужува вака да правиш. И не знам зашто не се тргнеш од болницата , не треба само на себе да мислиш , имаш личност до себе , не си сама ..
     
  10. thenurce

    thenurce Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    2
    ЕТЕ КОНЕЧНО НЕКО0Ј ЈА СкОПЧА ЦЕЛА РАБОТА КАКО ОДИ
     
  11. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Епа тогаш не мислиш дека вреди ради дечко ти да се тргнеш од таа болница ? Не е фер спрема него .. веќе си отишла далеку , не давај некоја голема беља да направиш . Јас да сум на твое место одамна ќе отидев , па не е само една болница ..
     
  12. thenurce

    thenurce Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    2
    не само гледам на работите реално многу од вас го прават тоа со сожалувњето има девојчиња кои без престан пишуваат постови на тема дали сум бремена јасно е што треба да се направи парите в рака и в аптека што ќе му сме ние ...ниту сум ја видела ниту можам да знам дали е трудна
    ама на женските им треба утеха барем малку
    и јас си ја читам темата и се чуствувам како да сум ја напишала само да ми олесни а и патем ете уште еден плус ми пишаа девојки кои поминале низ истото ...значи искуство плус учи од туѓите грешки :)
     
  13. thenurce

    thenurce Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јули 2010
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    2
    ЦЕЛА РАБОТА ТРАЕШЕ СКОРО 3 ДЕНА
    предходно само флерт

    ништо не отишло подалеку од бакнеж
    нема ни да оди веќе цела недела не сум отишла на пракса
    не е битно кога ќе ги одработиш битно е во дневникот да имаш 20 одработени дена со потпис од главната

    па сега ако сакаш и август оди
    ама мора да одиш ...
    важното е дека се тргнав од таму јасно ми е дека грешам :(
     
  14. Frosin4e

    Frosin4e Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    198
    Допаѓања:
    179
    Пол:
    Женски
    Ех што беше форумов а што стана само тоа имам да кажам а тие сто прашуваат дали се бремени може немале пари за аптека или пак може е мало место па им е страв да не им кажат аптекарките на родителите али добро има некои како ти со сакаат само да се најдат во муабет
     
  15. plavusaaa

    plavusaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 мај 2010
    Пораки:
    338
    Допаѓања:
    45
    хахахаххахааа сваштааааа што ви е бе луѓе???? нешто не е во ред со вас дефинитивно :fubar: :fubar:
    и сега ова вистинска случка е или не!??!! |(