1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Гради

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од Ance-to, 11 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ance-to

  Ance-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  102
  Допаѓања:
  191
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам нормално ли е тоа што немам пупки на градите?
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Немаш или ти се вовлечени? Има разлика, мислам дека се работи за второто.
  Се што отстапува од нормалното, недостига или е вишок, треба да се испита на лекар. Никој тука не е стручњак за да ти одговори на вакво сериозно прашање. Ќе одиш на матичен и тој ќе те упати каде треба.
   
 3. Starlič

  Starlič Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2017
  Пораки:
  1.604
  Допаѓања:
  9.287
  Пол:
  Женски
  Можеби ова не е за тука ама морам да прашам, пупките на брадавиците многу ме чешаат, сега видов и дека почнала таму кожата да ми се лушти. Ве молам за одговор, зошто е тоа така?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.