1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дали неговиот поглед е лажен?

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од moni-suzuki, 14 јуни 2010.

 1. moni-suzuki

  moni-suzuki Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  zdr:),.,.,.,.ima eden decko so go sakam uste pred 2 god,...ne sme bile vo vrska ,.samo imame iskoceno posle dve godini otkako prvpat me prasa jas sekogas velev ne ili ne znam,no toj bese uporen,i po izleguvanjeto ne znam sto sme ..,.no sega sekogas koga ke go vidam,i koga ke zboruvam so nego ,moeto srce treperi ,.,.,.,.i koga ke me pogledne ,..se topam .,,.,.(osobeno zs ima sini oci),..,samo ne znam i jas samata se prasuvam dali negoviot pogled e lazen,.,.ili e vistinski,.,.,.navistina ne znam,.,..,,..,.,,.dali nekogas me sakal,...............iako ne sme bile vo vrska jas sepak mislam deka megu nas ima nekoja tajna vrska i deka sudbinata nekogas pak ke ne spoi,..........
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.806
  Кхм, кхм....
  За одговор на прашањето Ве молиме приложете фотографија од дотичната особа, по можност пределот околу очите.

  Аман!
   
  На WildMk и hiphopdanceeer им се допаѓа ова.
 3. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.515
  ^ гусаххахаххаа :rofl: Добив напад од смеење, ама добро ми дојде после учењето.

  Како и да е... мониче-сузуче одиме полека - дали ние на форумот го знаеме дотичниот дечко со небесно сина боја на очи?
  Биди ми сигурна дека не. Епа од каде да знаеме дека неговиот поглед е лажен? Не ставај слика, да не се излажам на неговиот поглед.
  п.с. За секој случај кога си со него речи му да става наочари ( 8) ) да не те излаже ;)
   
 4. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  Хипиче :rock: Хахахахахахахахахха ме изнасмеа...Тотално се согласувам :*
   
 5. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  148
  божеееее хахахахахах :rofl:
   
 6. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.851
  Пол:
  Женски
  Неговиот поглед не е лажен освен ако го гледаш на ТВ :rofl:
  Аман со темиве, опоменав една, ама тебе сум те заборавила :@ Ех админки, си имате работаааааа.......
   
 7. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  И ова беше проба? Или така ми се чини? :rofl:
   
 8. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.109
  Пол:
  Женски
  Патем, има некоја финта во точките и запирките? |( :D
   
 9. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.474
  Еее Анфеитфл ти толку ли не ја сфати финтата :P Читаш, читаш, па ќе стигнеш до точките, па правиш мала пауза, размислуваш за напишаното, па после пак продолжуваш со читање. ;) А запирките се ставени за да му дадат малку шмек на текстот :lol:
   
 10. malecka.16

  malecka.16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2010
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  21
  Да се надоврзам, а зашто .,,.,.,.,.,,? :lol: хаха
   
 11. done

  done Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  73
  ахахахахахахахахахахаха :D :rofl: :D , отепувате со вакви теми, ама бре луѓе, немате што да правите па замарате со глупости, ужас :worried: :worried: :worried:
   
 12. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  122
  абе зашто така зборите девојчето има проблем а вие му се смеете срам да ви е
  хахахахахаха :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 13. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.515
  Се прашувам, зошто темава е сеуште отворена?
   
 14. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.474
  А сигурна ли си дали си му плави очите? Може да му се леќи тоа? :o
   
 15. moni-suzuki

  moni-suzuki Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkeekkekkkke,.,.,.dojdete pa videte dali negoviot pogled e lazen,.,.da vi dadam adresa sakate,..... : :D :D :D :D :D :D :D :D :D hhhhhhhhhhhhhhhh.cirkusu stvarno bilo zabavno.....
   
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 17. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Ова е ти ме потурна или јас сама паднав?!
   
 18. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  10.995
  Допаѓања:
  142.321
  Да,лажен е!

  Каква поетичност...патетичност.
  Клуч плииис!
   
 19. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.515
  И јас мислам дека е лажен.... вака ко ќе те ОПУЛИТ од страна... поим за лага е...
   
 20. maleckata.22

  maleckata.22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  16
  Абе све за општо добро.Дај ни ја ти адресата отвори нова тема кој ќе дојде да видиме дали неговиот поглед е лажен и чекај да видиш колку ќе се собереме.Ц ц ц ц свашта :fubar: