1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Девојки помагајте!!!

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од sweat2, 5 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам дали на некоја и се има случено да и излезе мало топченце на венеричниот брег што има и малку гној зберено за што може да се работи??????
   
 2. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  има некој мислење или не?
   
 3. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.310
  Допаѓања:
  4.991
  Можно е да ти се има напраено брунче од депилацијата или пак ако се бричиш може и од то да е ,а може да е и од инфекција. Мопј совет е ако по некое време за ден два не се повлече да одиш на гениколог сепак тој најдобро ќе ти каже .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.