1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Дечко ми ми раскина поради сексот

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од Setu, 26 јануари 2013.

  1. Marie.m

    Marie.m Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јули 2011
    Пораки:
    843
    Допаѓања:
    764
    Еј, уживај и мавни го типов. Само требало да му кажеш и ти кога влегуваш во мене јас имам чувство дека е некоја мека гасеница. Тоа со пепелјарата е врв дефинитивно, не ми е јасно зошто се сили типот, како да не е свесен дека ради неговата ерекција - ТИ пред се' не си задоволена.
     
  2. K-pozitiv

    K-pozitiv Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 август 2013
    Пораки:
    462
    Допаѓања:
    143
    уба работа ако ти раскинал ради односи :worried: не те ни сакал некојпат. тргни се совреме не ти требаат вакви :)
     
  3. dojcfrau

    dojcfrau Активен член

    Се зачлени на:
    18 август 2013
    Пораки:
    10
    Допаѓања:
    0
    Што и да пишуваме ние на форумот и колку и да те тешиме неговите зборови се навистина голема навреда за некое девојче од 22 години. Знам јас дека не е така лесно, но барем ти кажал дека не те сака, што и да е причината, а пак со сила не можиш никој да натераш да те сака како и сите други луѓе што не можат со сила да натераат некој да ги сака едноставно не бива.
    Знам дека си шокирана како што напиша ама со време ќе се најде некој ако веќе е навистина крај и не е крај на светот уживај млада си не е последен. Ете и те навредил и не знам што да ти кажам времето ќе ти покаже што е за тебе само гледај си го факултетот. :*