1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диане 35

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од hipi, 3 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. hipi

  hipi Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2011
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  0
  дали покрај диане 35 се дозволуваат и апчиња за слабеење? лично јас не гледам никаков проблем но сепак докторот е тој что треба да каже...поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.