1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Диета со месо

Дискусија во 'Диети' започната од snegulka55555, 29 ноември 2020.

 1. snegulka55555

  snegulka55555 Активен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2020
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  78
  Феминки кажете некој диетален рецепт со месо. :) Прочитав на нет дека имало таква диета.:)

  Ако има ваква тема одма нека оди мојата тема во канта, разгледав но нема ваква тема.
   
 2. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.479
  Допаѓања:
  18.495
  Пол:
  Женски