1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Здравјето го упропастив поради него

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од valery15, 25 јули 2016.

 1. Јаневски

  Јаневски Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  925
  Допаѓања:
  1.930
  Пол:
  Машки
  26 во моментов, ама толку ми сече - не е до годините.
   
 2. Outlook

  Outlook Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2015
  Пораки:
  3.054
  Допаѓања:
  4.882
  Пол:
  Женски
  Ti si znaes, a jas Nemav namera da kazam takvo nesto.
   
 3. Avalin

  Avalin Активен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  33
  Пол:
  Женски
  Болно загрижувачки
   
 4. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.155
  Допаѓања:
  4.091
  Пол:
  Женски
  Tрол е,не се замарај.