1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ИВФ во Гинекомедика

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од orhidea242, 28 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. orhidea242

  orhidea242 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2013
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  178
  Здраво дали и какво искоуство имате за ИВФ во гинекомедика??
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.