1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Известување (прочитајте пред да отворите нова тема)

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од RainBow, 3 април 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.895
  Допаѓања:
  65.933
  Пол:
  Женски
  Категоријата не е повеќе активна, ве замолуваме доколку барате совет или мислење да се обратите во темите во категориите Бременост и Здравствени проблеми. Доколку не најдете тема за тоа што ве интересира слободно отворете нова во соодветната категорија.
   
  На Vendi od Skopje и buba4e89 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.