1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде и кога ви бил првиот секс?

Дискусија во 'Канта' започната од Tammy, 12 мај 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tammy

  Tammy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  33
  Паа ... на 18 години на 1 мај на Водно :D
  and you? :wasntme:
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.