1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каде на гинеколог?

Дискусија во 'Канта' започната од Kala001, 31 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kala001

  Kala001 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  9
 2. lile17

  lile17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  фалааа : )
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.