1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Каква боја е вашата коса?

Дискусија во 'Канта' започната од Mimis, 18 ноември 2017.

?

Дали си ја сакате косата?

 1. Да

  1 глас(а)
  100,0%
 2. Не

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mimis

  Mimis Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2017
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Каква боја е вашата коса, дали ја имате фарбано или е таа вашата природна боја?
  -Мојата коса е со смеѓ корен и плави врвови, ја имам осветлувано пред неколку години, а сега секое лето осветлува од Сонцето.
   
 2. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.490
  Допаѓања:
  80.513
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.