1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како да го натерам да ми пише?

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од NasaMaria, 10 април 2016.

 1. NasaMaria

  NasaMaria Нов член

  Се зачлени на:
  10 април 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo! Jas sum nova ovde.:) Sakav da pobaram sovet od vas kako da go nateram da mi pise, bez da napravam nekoj golem cekor? No toj e tezok tip, samo pred nekolku dena mi pisese postojano i postojano, a sega koga se resiv jas prva da pisam, ne ni mi vrate. Toj me sfiga mene a i jas isto nego, no jas ne mu priznavam bidejki imam pricini... Na skolo nekogas se gledame a pocesto ne. Pa kako da napravam da mi pide bez nekoj golem cekor???
   
 2. Aleksandar1212

  Aleksandar1212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2016
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  7.679
  Пол:
  Машки
  Тој повеќе тебе не те сака.
  Кога машко е загреано, загреано е, кога еднаш ќе олади...
  Само време си губиш и не се замарај
   
  На buuuce28 му/ѝ се допаѓа ова.