Како да придобијам некоја долгу посакувана личност?

Дискусија во 'Канта' започната од lannaaa, 20 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lannaaa

  lannaaa Нов член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Значи многу ми се свиѓа едно момче но незнам како да стапам во контатк со него,ние излегуваме секогаш на исти места,учиме во исто училиште,имаме исти познаници,но ние никогаш не сме стапиле во контакт и како да го придобијам,како да му привлечам внимание а многу ми се свиѓа како што реков..може некаков совет да добијам :)
   
 2. jovana03

  jovana03 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2013
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  6.128
  Пол:
  Женски
 3. lannaaa

  lannaaa Нов член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.