Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Како до мускули на стомакот под домашни услови?

Дискусија во 'Канта' започната од J.Lo91, 26 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  Може ли да ми кажете какви вежби да правам дома и што треба да конзумирам за да имам мускули на стомакот? :) Барам некои советчиња . :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.218
  Допаѓања:
  57.043
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.