Форумџика на годината 2021
  1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Резултати од анкетата: Дали сексот во вашата врска ви е монотон?

Членови кои гласале за 'Да'