Комплицирано

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од Несудената, 8 февруари 2016.

 1. Zeynep

  Zeynep Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  1.096
  Пол:
  Женски
  Jas mislam deka mu se izgubile custvata kon tebe,zosto covek kolku i da bide laden so nekoja licnost sto go saka,pak ke popusti.Na sila nisto ne biva,ste imale nesto no vo idnina moze ke nemate nisto. :)
  Zboruvaj za posleden pat so nego pa ke vidis spored toa sto ke kaze dali saka da bide so tebe.Ako ne, nazdravje. :)
   
 2. Несудената

  Несудената Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски

  Можно е и тоа,ама сепак се е дел од живото,како и да е фала ви на сите за советите :*
   
 3. MargaritaD^2

  MargaritaD^2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2015
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  365
  Пол:
  Женски
  Eden vakov imav I jas I seuste go imam 12 god .sega mi e soprug I imam 2 prekrasni DECA so nego I falamu na boga stoe takov inaku ke si se zdosadevme I da te sakal te saka I ke te saka ama prasanjeto e dali ti nego go sakas dovolno I mozes da go cekas ili ne
   
 4. Ostaven85

  Ostaven85 Нов член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  xaxax
   
 5. Несудената

  Несудената Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Цел живот го чекав него и кога го видов прв пат го чекав,и кога ми беше пријател го чекав,и кога ми беше љубовник го чекав,и кога сега незнам што ми е го чекам.Го сакам уште од првиот момент и мислам дека цел живот ќе го сакам,ќе го чекам до крајот на животот,бидејќи без него и животот ништо не ми значи :)
   
  На hermosa и stevemila им се допаѓа ова.
 6. Несудената

  Несудената Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  ??
   
 7. Ostaven85

  Ostaven85 Нов член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2016
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  neznam bas ne mi e jasno svesno da trgnis vo neverstvo i da ocekuvas da dobijas pocituvajne i sloga bas od toj sto go koristis kako sredstvo za neverstvo .... od maska gledna tocka mnogu losa kombinacija
   
 8. Несудената

  Несудената Активен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2016
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Тоа беше на некој начин изговор,бидејќи неможев да бидам со него бидејќи моја другарка го сакаше,немаше да биде убаво од моја страна,јас првин раскинав со дечкото па после бев со него,не го сакав дечко ми,но можеби бидејќи тогаш тој имаше врска и јас бев во врска.Никогаш не сум го искористила него,дури преминав низ тоа мојата другарка да биде лутна на мене,само бидејќи го сакав,само за да бидам со него.