1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Крварење при сексуален однос

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од novemberrr, 7 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. novemberrr

  novemberrr Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Zdravo ,imam 26 godini i do pred eden mesec bev nevina...Do sega imav 4 pati odnosi so decko mi,no sekoj pat krvarev i toa obilno krvarenje isto kako koga imam menstruacija...Dali krvaram zatoasto seuste himenot ne mi e skinat dobro ili od nekoja druga pricina...bolka ne osekam samo krvarenje imam...pozzz...
   
 2. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.697
  Krvarenje pri seksualen odnos

  Најдобро е да отидеш на гинеколог, толку обилни крварења на секој однос некако не ми се верува дека е поради хименот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.