Лице

Дискусија во 'Канта' започната од Ljubovchee, 20 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ljubovchee

  Ljubovchee Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Што да ставам на лицето за да ми ги снема мозолчињата?
   
 2. bubac

  bubac Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  1.865
  Пол:
  Женски
  ^ А која е смислата на отварање тема, со име на категорија?
  Значи имаш еден куп теми, кои беа веднаш под оваа која ја отвори, така да немораше да ја отвориш и оваа:

  lice/kako-do-cisto-lice-t1049/

  lice/dermatolog-t8501/

  lice/krema-protiv-akni-diacneal-t7619/

  lice/losioni-za-lice-t8609/

  и уште еден куп други.
  Разлистајте малку пред да отворите нова тема.
   
  На Ljubovchee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ljubovchee

  Ljubovchee Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Ок фала
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.