1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Лоша навика

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од Zumbula, 28 јуни 2011.

 1. Zumbula

  Zumbula Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  135
  значии ме излудува...во суштина е мн нежен,но понекогаш мислам дека ужива да ме измачува....да ме стиска,да витка раце и сл. му имам кажано дека тоа ми пречи и некогаш стварно знае да ме заболи мн......рече ќе прекине,но упорно си продолжува....како да го одвикнам од тоа???
   
 2. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  лоша навика

  Стискај,виткај го и ти па него го заболе и него! Па можеби ке се одвикне :)
   
 3. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  лоша навика

  налути се еднаш вистински па нека свати дека ти не си животно или кукла па да те стиска или витка рацете, зар ти модра ќе се шеташ додека тој ужива да те измачува. или во краен случај запиши го на курс по карате или бокс па нека си ја искажува таму силата а не на тебе.
   
  На srcekrsacka и Little.Monster им се допаѓа ова.
 4. plawa

  plawa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  176
  Допаѓања:
  130
  Следен пат врзи му шамар :fubar:
   
 5. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  И МЕНЕ ТАКАА ме гњави дечко ми, ама ако.
   
 6. Zumbula

  Zumbula Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  135
  како бе акоооо?? леле колку знае да ме заболи некад,нема осет!
   
 7. salty.dreams

  salty.dreams Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  32
  Следен пат да го стиснеш за јајца и да него пуштиш додека он не те пушти |(
   
  На srcekrsacka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Мене цревата ми ги вади и ме дави со нив,па што. :D
   
 9. MissSpark

  MissSpark Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  695
  Допаѓања:
  1.287
  Пол:
  Женски
  Е добро де, кој се бие тој се воли :) Мора ли за ова тема да се отвара? :)
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Eден шамар, два..враќај и ти, па кога ќе го здоболи да видиме како ќе стиска. :D
   
 11. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Ко се бие тај се воли. :D
   
 12. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Врати му и ти, да види како е. Се надевам дека така ќе се одвикне. :x
   
 13. MonnaSi

  MonnaSi Популарен член

  Се зачлени на:
  23 април 2011
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  536
  Страст ?
   
 14. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Редовно си ја имам макава....ама после тоа го малтретирам до Господ и назад...пффф он ли мене бе? :D
   
 15. BabY21101994

  BabY21101994 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Мене кога ке ми направи такво нешто...се дерам го удирам врескам ...и такви слични работи и ке му се уклучи жичката во глава и ке престане пошо знае дека имам фобија од држење и стискање и слични работи..! а особено знае и по некој поштен шамар да добие... :) (ама не секогаш ) ♥
   
 16. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.472
  Допаѓања:
  870
  врати му и ти.....
   
 17. Denna

  Denna Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  180
  Допаѓања:
  87
  море јас го праам лом не он мене ]:) :lol:
   
 18. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Е вака ,нареден пат прави се на ангелче ,демек ок е ,и после наеднаш рипни му и мавај ,касај ,греби додека не ти попушти снагата!
  Да види тој со кого си има работа!
   
 19. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  Земи куби го за бакембарди.
   
 20. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  12.474
  Допаѓања:
  144.160
  Не смееше да ме пипне, а тој момент кога го направи тоа- зажали. |(
  Јас не сум кукла да ме малтретира, да ме ми витка раце, па на моите тенки рачиња толку им треба. :lol:
  Ако има вишок негативна енергија, нека купи боксерска вреќа и нека мава по неа.