1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Матура

Дискусија во 'Канта' започната од Ema.D, 28 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ema.D

  Ema.D Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Сакам да и помогнам да братучетка ми да одбере фустан за матура. Ако знаете некоја страна, пратете ми линк :) :*
   
 2. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.