1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Матура!!!

Дискусија во 'Канта' започната од MissSippy, 15 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MissSippy

  MissSippy Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  2
  Јас сум матурантка и сакам да изгледам прекрасно на матура ( А кој нејке? ) Висока сум. Имам 2 поголеми сестри. Имаат прекрасни идеи за фустани.Сепак ја одлучив ке сошиам фустан.Ке ми биде краток. Имам толку убави слики што незз што да одберам. Тоа во моментов не е важно! Ако некој нема идеа имам слики кои можеби ке му помогнат. Или пак таков да си сошиат! :)
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
 3. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.