1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ми призна дека ме изневерувал

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од kayra, 23 јули 2011.

  1. Freak.of.nature

    Freak.of.nature Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јули 2011
    Пораки:
    84
    Допаѓања:
    30
    не брзај со веридба, остави време малце да видиш како се одвива работата.можеби има сериозни намери овој пат па затоа сакал да ти признае се што има направено. сепак твоја одлука е ,ако мислиш дека сепак може да му веруваш оди напред.но ако не,остави ја работата во место малце додека не ти се средат мислите и додека не си сигурна што сакаш да нмаправиш. ;)
     
  2. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.729
    Јас лично неверство не би простила, без разлика дали ми признал или не. Голема е веројатноста тоа да го направи пак, штом еднаш го направил. Сепак ти си знаеш и твое е да одлучиш, мој совет е никако да не избрзуваш со веридби и слично.
     
  3. Irreplaceable.xD

    Irreplaceable.xD Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 август 2011
    Пораки:
    341
    Допаѓања:
    67
    Периодов ако е во ред, дека не вара, дека прави СЕ за тебе.. прости му.
    Но ако гледаш дека е сомнителен.. внимавај! Кој еднаш преварил-ПАК ке превари!
    Но чим тоа било почетокот кај дебе е веќе друго. Прости му ако си сигурна дека НАВИСТИНА те заслужува и те сака како никој досега! :)
     
  4. c00kie

    c00kie Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 август 2011
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    0
    И да сум верена за к***арот, после 4 па и 6 години врска нема простување :rock: