1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Многу ме привлекува...

Дискусија во 'Љубовни проблеми' започната од Man.eater, 20 септември 2010.

  1. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Истерај си го ќеифот и со двајцата
     
    На Cka му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Cka

    Cka Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 септември 2010
    Пораки:
    10.193
    Допаѓања:
    123.816
    Девојче, млада си, таман си на тие години да ги правиш ови глупости. Само гледај да не го повредиш моменталниот дечко, ама штом и он вака се однесува со тебе, живеј како што сакаш. Подобро сега, отколку на 40 години да живееш мутав живот и да почнеш да се глупираш. На твое место би го легнала вториов, за место секогаш се наоѓа. Прво расчисти со првиот и терај ќеиф. Да не ти биде мака после за пропуштените шанси на млади години.
     
  3. Lu-si

    Lu-si Активен член

    Се зачлени на:
    6 декември 2011
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    2
    koga imav 18 mnogu dlaboko gi razmisluvav rabotite, dali e pravilno ili ne, dali nekoj ke bide povreden, bla bla, sega mi e krivo sto sum go pottisnala avanturistickiot dux i sum bila "dobra devojka", od segasna perspektiva moze bi e podobro nekoi raboti da se proziveat vo mladosta, na 18 "svaka rana manje boli"
     
  4. WildCherry

    WildCherry Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 август 2011
    Пораки:
    1.193
    Допаѓања:
    1.172
    Абе да имам дечко и да сакам со друг ... да сум искрена сум сакала ама у фантазијава ми моја ... А да го спроведам тоа на дело ??? Попрво ке му раскинев на дечкото одколку да го сторев тоа и не се каам , зашто мирно спијам навечер и сум со чист образ (што ми е и најбитно :!: )..

    А сеа како сум си сингл и двајцана шо ми се вртат да докачам еден од нив барем три дена ке ги акам од кревет :rofl: :rofl: