1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мозолчиња по телото

Дискусија во 'Канта' започната од MarLil, 13 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MarLil

  MarLil Нов член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Уште од мала го имам истиов проблем,имам црвени точки на нозете што личат на мозолчиња и кожата ми изгледа грубо и рапаво.Исти вакви имам и на горниот дел од рацете :worried: .Ако имате ваков проблем кажете и напишете некое решение кое би ми помогнало да ми ги снема и кожата да ми биде мазна. :)
   
 2. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.248
  Пол:
  Женски
  Можни сте..се зачленувате и одма нови теми правите.. :^)
  Не барате дали има веќе вакви теми отворено..не разгледувате по форумот :^)
  И батали сето тоа..темата ти е ставена во категоријата За Форумот!!
  Свесна си дека во оваа категорија се теми кои што се поврзани со форумот..аа не твоите глупави мозолчиња кои ги имаш :fubar:
  Решение..КАНТА!
  Е тоа тие единственото решение |(
  А и П.С зависно каква боја се мозолчињата..можи да се зелени,сини,виолетови..Па дури и портокалови
  Ако се портокалови..нема спас од нив :worried: :shake: :x
   
 3. MarLil

  MarLil Нов член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Немора толку револтирано да реагирате,ја видов темата никој немаше дадено одговор соодветен,за да се проба нешто и да се реши проблемот,ја отвориц,а и прв пат се зачленувам...:P
   
 4. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
 5. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.059
  Пол:
  Женски
  Ќе ги истискаш убаво и ќе ги намачкаш со зејтин и малку сол и биберче и ќе си снема за 5 часа
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.