1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

На моето лице би променила...

Дискусија во 'Канта' започната од Reachel, 28 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Ајде девојки,сигурно има нешто што би сакале да промените на вашето лице.
  Јас на пример сакам да ги снема пегите :@ и исто сакам пополна усна .

  А ВИЕ? :)

  Ако нешто не чини темава или е дупла,канта ;)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.