1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нега на раце/нокти

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 21 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Има тема за нокти,но во неа не се пишува, во друга е за лакови за нокти, трета за цртање, па нокти на нозете....одржување на стапала, а за раце не најдов никаде. Па еве една општа тема за нега на рацете и ноктите,каде што ќе можеме да дискутираме :)

  Ме интересира,искуство со стаклена турпија за нокти?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.479
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.